Možnosti ubytování

Chatky se sociálním zařízením a kuchyňkou

Chatky A1-A4 - samostatně stojící chatka s jednou ložnicí (2x válenda) a obývacím pokojem (2x válenda) včetně lůžkovin a povlečení, kuchyňská linka je součástí obývacího pokoje ( chladnička, indukční vařič, rychlovarná konvice, zákl.nádobí - hrnec, pánev a zákl.porcelán) dále koupelna se sprchou a umývadlem, samostatné WC, krytá terasa s plastovým nábytkem, parkování vozidel přímo u chatek. Celkem 4 lůžka.

Chatka A5 - jedná se o samostatně stojící chatku se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyňkou linkou ( 2+2+1 x válenda)  včetně lůžkovin a povlečení. Kuchyňská linka ( chladnička, indukční vařič, rychlovarná konvice, zákl.nádobí - hrnce,pánev a zákl.porcelán), koupelna se sprchou, umývadlem a WC, krytá terasa s plastovým nábytkem, parkování přímo u chatky. Celkem 5 lůžek.

Chatky B1 - B5 - rekonstruované dvoj-chatky rozdělené na pravou a levou polovinu, z nichž každá polovina má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku ( chladnička,indukční vařič, rychlovarná konvice,zákl.nádobí - hrnec,pánev a zákl.porcelán),  ložnici ( 2 x válenda) a obývací pokoj  - 2 x válenda, včetně lůžkovin a povlečení), venkovní posezení na kryté terase s plastovým nábytkem, parkování přímo u chatek. Každá polovina chatky má 4 lůžka, celá dvojchatka celkem 8 lůžek.

Chatky B7 - B10 - rekonstruované dvoj-chatky rozdělené na pravou a levou polovinu, z nichž každá polovina má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku ( chladnička, indukční vařič, rychlovarná konvice,zákl.nádobí - hrnec,pánev a zákl.porcelán)  ložnici (2 x válenda) a obývací pokoj - 2 x válenda, včetně lůžkovin a povlečení), venkovní posezení na kryté terase s plastovým nábytkem, parkování přímo u chatek. Každá polovina chatky má 4 lůžka, celá dvojchatka 8 lůžek.

Mobilní domeček se sociálním zařízením a kuchyňkou

Mobilní domeček má dvě samostatné ložnice vždy se 2 lůžky a společný obývací prostor, který umožňuje vytvořit další 1 lůžko, včetně lůžkovin a povlečení. Je vybaven sociálním zařízením ( sprcha s umývadlem a samostatné wc), kuchyňskou linkou ( chladničkou, indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, základním nádobím - hrnec, pánev a porcelánem. Součástí je venkovní zastřešená terasa s plastovým nábytkem, parkování přímo u domečku. Celkem 5 lůžek.

Karavanová a stanová místa

K dispozici je 40 travnatých míst pro karavany a stany s možností elektrické přípojky 6A, rozmístěných na 7 travnatých terasách, z nichž některé jsou více či méně zastíněny. Pro hosty je k dispozici společná venkovní kuchyňka vybavena dřezy s teplou vodou, vařiči, chladničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí) za použití vlastního nádobí. V celém areálu kempu je pitná voda. Použití sprch za poplatek 20 Kč.

Na viděnou u nás ...................