Pravidla ubytování

 1. Před nástupem na pobyt v chatkách  je vybírána vratná záloha ( depozit) ve výši 1 000,- Kč

 2. Nástup na pobyt v chatkách po 14 hod, ukončení a předání chatky do 10 hod.( v době hlavní sezóny od 29.6. do 17.8.2023 (včetně)

 3. Nástupním dnem pro chatky v době od 29.6. do 17.8. (včetně) je sobota.

 4. Při ukončení pobytu je chatka hostem předána zpět provozovateli, zaplacená záloha je vrácena zpět za předpokladu bezeškodního pobytu, v případě poškození zařízení chat je záloha použita na uhrazení jejich oprav. Do chatek i na karavanová a stanová místa není povoleno dovážet sudy a používat výčepní zařízení. Používání vlastních grilů je povoleno za předpokladu zajištění neznečistění vnitřní i venkovní dlažby - teras mastnotou a popelem.

 5. Ceny za chatky v období vedlejší sezóny jsou stanoveny podle počtu osob, v období hlavní sezóny jsou ceny stanoveny za chatku. Navýšení počtu osob je zpoplatněno, přistýlka paušální sazbou 250 Kč/noc, dítě do dvou let ( bez nároku na lůžko) paušální sazbou 100 Kč/noc. Ceny zahrnují ložní prádlo, náklady na vodu, elektřinu a parkování vozidla.

 6. Rezervace pobytů probíhá na základě předem zaplacené zálohy ve výši 50% ceny pobytu, doplatek na místě při příjezdu v hotovosti nebo platební kartou. V případě úhrady pobytu zaměstnavatelem, oznamte tuto skutečnost předem. V případě zrušení pobytu ze strany zákazníka bude částka zaplacená za pobyt vrácena na účet uvedený v žádosti o storno pobytu ve výši snížení o administrační poplatek 200,-/400,-/800,- Kč (jedná se o storna pobytů s datem nástupu delším než 28 dnů / 14 dnů / 7 dnů před předpokládaným příjezdem)

 7. Pro děti předškolního věku ubytované na chatkách jsou nezbytné vlastní nepromokavé chrániče matrací.

 8. Za ztrátu klíčů je požadována úhrada ve výši 1 000 Kč.

 9. Karavanová/stanová místa jsou očíslována na travnatých terasách, k dispozici je elektrická přípojka 6 A.

 10. Karavanová/stanová místa - příjezd/nástup je kterýkoliv den v týdnu v době od 12 - 20 hod. případně do 22 hod.

 11. Karavanová/stanová místa - ukončení/odjezd do 12 hod. Místo je uvedeno do původního stavu s ohledem na umístění karavanu/stanu

 12. Rezervace karavanových/stanových míst na základě 50% zálohy předem, doplatek na místě při příjezdu v hotovosti nebo platební kartou, dále viz.bod 6.

 13. Rozdělávání otevřeného ohně je v kempu zakázáno !

 14. Pobyt se psy na chatkách je omezen pouze na malé rasy s vlastními pelechy, na karavanových a stanových místech akceptujeme také pouze malé rasy klidné povahy. Majitelé psů zodpovídají za držení psa na vodítku - volné pobíhání psů v areálu kempu je zakázáno ! Platí zákaz pobytu se psy u bazénu ! Venčení psů na vyhraženém místě mimo areál kempu.

 15. Pro ubytované hosty je vstup do bazénu zdarma.

 

Mějte na paměti, že naši hosté jsou převážně rodiny s dětmi, po 22 hodině dbáme na noční klid.

Na viděnou u nás ...................