REZERVACE ONLINE
REZERVACE ONLINE
Český jazyk Anglický jazyk Dánský jazyk Německý jazyk Holandský jazyk Navštivte nás na Facebooku
Český jazyk Anglický jazyk Dánský jazyk Německý jazyk Holandský jazyk Navštivte nás na Facebooku

... V SRDCI BÍLÝCH KARPAT

REZERVACE ONLINE

mapa kempu

Chatky se sociálním zařízením a kuchyňkou

Chatky A1-A4 - samostatně stojící chatka s jednou ložnicí (2x válenda) a obývacím pokojem (2x válenda) včetně lůžkovin a povlečení, kuchyňská linka je součástí obývacího pokoje ( chladnička, indukční vařič, rychlovarná konvice, zákl.nádobí - hrnec, pánev a zákl.porcelán) dále koupelna se sprchou a umývadlem, samostatné WC, krytá terasa s plastovým nábytkem, parkování vozidel přímo u chatek. Celkem 4 lůžka na každé chatce.


 

Chatka A5 - jedná se o samostatně stojící chatku se dvěma ložnicemi ( 1. ložnice - 2 x válenda a 2. ložnice - dětský pokoj s patrovou postelí a druhou dětskou postelí včetně lůžkovin a povlečení), dále kuchyní ( chladnička, indukční vařič, rychlovarná konvice, zákl.nádobí - hrnce,pánev a zákl.porcelán), koupelna se sprchou, umývadlem a WC, krytá terasa s plastovým nábytkem, parkování přímo u chatky. Celkem 5 lůžek.

 

Chatky B1 - B5 - rekonstruované (2010)  dvoj-chatky rozdělené na pravou a levou polovinu, z nichž každá polovina má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku ( chladnička,indukční vařič, rychlovarná konvice,zákl.nádobí - hrnec,pánev a zákl.porcelán),  ložnici - 2 x válenda a obývací pokoj  2 lůžka - rozkládací pohovka, včetně lůžkovin a povlečení), venkovní posezení na kryté terase s plastovým nábytkem, parkování přímo u chatek. Každá polovina chatky má 4 lůžka, celá dvojchatka 8 lůžek.

Nové chatky B7-B10

Chatky B7 - B10 - nově rekonstruované ( 2016) dvoj-chatky rozdělené na pravou a levou polovinu, z nichž každá polovina má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku ( chladnička, indukční vařič, rychlovarná konvice,zákl.nádobí - hrnec,pánev a zákl.porcelán)  ložnici (2 x válenda) a obývací pokoj - 2 x válenda, včetně lůžkovin a povlečení), venkovní posezení na kryté terase s plastovým nábytkem, parkování přímo u chatek. Každá polovina chatky má 4 lůžka, celá dvojchatka 8 lůžek.

Mobilní domeček

Mobilní domeček má dvě samostatné ložnice vždy se 2 lůžky a společný obývací prostor, který umožňuje vytvořit další 1 lůžko, součástní jsou lůžkoviny a povlečení. Je vybaven sociálním zařízením ( sprcha s umývadlem a samostatné wc), kuchyňskou linkou ( chladničkou, indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, základním nádobím - hrnec, pánev a porcelánem. Součástí je venkovní zastřešená terasa s plastovým nábytkem, parkování přímo u domečku. Celkem 5 lůžek.

Karavany a stany

K dispozici je 40 travnatých míst pro karavany a stany s možností elektrické přípojky, rozmístěných na 7 travnatých terasách, z nichž některé jsou více či méně zastíněny.