REZERVACE ONLINE
REZERVACE ONLINE
Český jazyk Anglický jazyk Dánský jazyk Německý jazyk Holandský jazyk Navštivte nás na Facebooku
Český jazyk Anglický jazyk Dánský jazyk Německý jazyk Holandský jazyk Navštivte nás na Facebooku

... V SRDCI BÍLÝCH KARPAT

REZERVACE ONLINE

Všeobecné informace

 1. Před nástupem na pobyt v chatkách  je vybírána vratná záloha ( depozit) ve výši 1 000,- Kč

 2. Nástup na pobyt po 14 hod, ukončení pobytu do 10 hod.( v době hlavní sezóny od 29.6. do 17.8.2019 (včetně)

 3. Nástupním dnem pro chatky v době od 29.6. do 17.8. (včetně) je sobota.

 4. Při ukončení pobytu je chatka hostem předána zpět provozovateli, zaplacená záloha je vrácena zpět za předpokladu bezeškodního pobytu, v případě poškození zařízení chat je záloha použita na uhrazení jejich oprav. Do chatek i na karavanová a stanová místa není povoleno dovážet sudy a používat výčepní zařízení. Používání vlastních grilů je povoleno za předpokladu zajištění neznečistění vnitřní i venkovní dlažby - teras mastnotou a popelem.

 5. Ceny u chatek jsou stanoveny podle počtu osob v období vedlejší sezóny, ceny u chatek jsou stanoveny za chatku v období hlavní sezóny. Navýšení počtu osob je zpoplatněno, přistýlka paušální sazbou 200 Kč/noc, dítě do dvou let ( bez nároku na lůžko) paušální sazbou 100 Kč/noc. Ceny zahrnují ložní prádlo, náklady na vodu, elektřinu a parkování vozidla.

 6. Rezervace pobytů probíhá na základě předem zaplacené zálohy ve výši 50% ceny pobytu, doplatek na místě při příjezdu. V případě úhrady pobytu zaměstnavatelem, oznamte tuto skutečnost předem. V případě zrušení pobytu ze strany zákazníka bude částka zaplacená za pobyt vrácena na účet uvedený v žádosti o storno pobytu ve výši snížení o administrační poplatek 200,-/400,-/800,- Kč (jedná se o storna pobytů s datem nástupu delším než 28 dnů / 14 dnů / 7 dnů před předpokládaným příjezdem)

 7. Pro děti předškolního věku ubytované na chatkách jsou nezbytné vlastní nepromokavé chrániče matrací.

 8. Za ztrátu klíčů je požadována úhrada ve výši 1 000 Kč.

 9. Karavanová/stanová místa jsou očíslována na travnatých terasách, k dispozici je elektrická přípojka 6 A.

 10. Karavanová/stanová místa - příjezd/nástup je kterýkoliv den v týdnu v době od 12 - 20 hod. případně do 22 hod.

 11. Karavanová/stanová místa - ukončení/odjezd do 12 hod. Místo je uvedeno do původního stavu s ohledem na umístění karavanu/stanu

 12. Rezervace karavanových/stanových míst na základě 50% zálohy předem, doplatek na místě při příjezdu v hotovosti, dále viz.bod 6., platební karty nepřijímáme.

 13. Rozdělávání otevřeného ohně je v kempu zakázáno !

 14. Pobyt se psy na chatkách je omezen pouze na malé rasy s vlastními pelechy, na karavanových a stanových místech jsou psi povoleni. Majitelé psů zodpovídají za držení psa na vodítku - volné pobíhání psů v areálu kempu je zakázáno ! Venčení psů na vyhraženém místě mimo areál kempu.

 15. Pro ubytované hosty je vstup do bazénu zdarma.

 

Mějte na paměti, že naši hosté jsou převážně rodiny s dětmi, po 22 hodině dbáme na noční klid.