REZERVACE ONLINE
REZERVACE ONLINE
Český jazyk Anglický jazyk Dánský jazyk Německý jazyk Holandský jazyk Navštivte nás na Facebooku
Český jazyk Anglický jazyk Dánský jazyk Německý jazyk Holandský jazyk Navštivte nás na Facebooku

... V SRDCI BÍLÝCH KARPAT

REZERVACE ONLINE

Nabízíme

Informační centrum na recepci, telefon, fax, internet (možnost Wi-Fi připojení v celém areálu kempu), informační materiály, prodej pohlednic a poštovních známek, suvenýru, turistických map.

Restauraci s barem, TV/SAT, na sezónu 2013 nově s posezením pro cca 100 osob. Pořádání oslav, narozenin a jiných významných událostí v období květen, červen a září.

wi-fi zdarma

Bazén 16x10m s max. hloubkou 1,7m, brouzdaliště 4x4m.

Společná kuchyň - elektrické vařiče, chladnička, dřezy s teplou vodou za použití vlastního nádobí.

Společné sociální zařízení - WC na dvou místech v kempu, nové žetonové sprchy ve středu kempu.

Půjčovna sportovního vybavení - stolní tenis včetně raket. Možnost pronájmu v Bojkovicích - tenisových či volejbalových kurtů, travnatého fotbalového hřiště a kryté sportovní haly v Bojkovicích. Krytý Aqua park 15km - Uh. Brod, Luhačovice.

 

Informace o kempu

Eurocamping Bojkovice leží na okraji města Bojkovice, které se rozkládá v údolí řeky Olšavy, na úpatí Bílých Karpat v nadmořské výšce 300 metrů.

mapa

Kemp je umístěn v blízkosti vlakového i autobusového nádraží, v údolí s jihovýchodní expozicí a v letních slunných dnech je částečně zastíněn.

Samotné město Bojkovice se nachází ve východní části okresu Uherské Hradistě, nedaleko hranice se Slovenskou republikou, 15 km od hraničního přechodu Starý Hrozenkov.